Umbrosa

Background Image

STÍNĚNÍ

KREATIVNÍ A INSPIRUJÍCÍ

Kreativní a inspirující stínění z Belgie

Divider Image

Jsme specialisté na výrobky belgické firmy Umbrosa a jejím výhradním dodavatelem pro český trh

Provedeme vás výběrem, dokážeme odborně poradit, zhotovíme návrh.

Zboží v základních barvách skladem, rychlé dodání.

Slunečník na zeď
Luxusní slunečníky Umbrosa Versa UX

Umbrosa

Společnost Umbrosa sídlí v Belgii a nabízí originální a promyšlené kolekce elegantní a flexibilní stínící techniky: Paraflex, Ingenua, Icarus, Spectra, Eclipsum, Infina a UX kolekce. Každý z uvedených produktů zajišťuje ochranu před sluncem stylově a snadno se používá.

Jednotlivé kolekce od Umbrosy jsou jasným vyjádřením elegance a nenápadné jednoduchosti, a to v kombinaci s dosud nevídaným způsobem ergonomie, který posouvá „snadné použití“ do vyšší dimenze.

Umbrosa cíleně spolupracuje s těmi nejlepšími mezinárodními designéry a své produkty vyrábí výhradně v Belgii. Všechny díly se vyrábí z odolného eloxovaného hliníku, materiálů odolných vůči UV záření a z těch nejkvalitnějších textilií. To vše vám zajistí dlouhotrvající stínění, rok za rokem.

Kolekce slunečníků se vyváží do 95 zemí světa, používají se na těch nejkrásnějších terasách a v těch nejslavnějších hotelech.

Nevyčerpatelným zdrojem inspirace je příroda: stromy a rostliny poskytují jedinečným způsobem stín nejen sobě, ale i svému okolí. Umbrosa v rámci vývoje polyvalentních a inovativních stínících systémů, které se v mnoha ohledech odlišují od standardních slunečníků, spoléhá na její důmyslnost.

Umbrosa je specialista na nejmodernější slunečníky pro rezidenční i komerční použití za relativně dostupnou cenu. Tým designérů věnuje zvláštní pozornost jedinečnému charakteru přírody a odvážné kreativitě každého produktu.


ARCHITEKT

DŮVĚŘUJTE PROFESIONÁLŮM

Zeptejte se nás

Divider Image

Využijte znalostí naší architektky

S firmou Umbrosa spolupracujeme již více než 10 let. Naši zákazníci nešetří nadšením. Dlouhodobě máme méně než 1% reklamací.

NADŠENÍ KLIENTI

Co opravdu řekli naši zákazníci

Vyrobeno v Belgii

Celý návrh, vývoj i výroba probíhá v Belgii, což je jak pro vás, zákazníky, tak i pro nás, ta nejlepší záruka kvality a flexibility. Chceme vám poskytnout celoživotní radost z našich produktů i dlouho po uplynutí záruční doby. Proto nabízíme rozsáhlý poprodejní servis. Nejenže si můžete objednat náhradní stříšky nebo rámy, ale také si můžete objednat každou jednotlivou komponentu zvlášť.

Pro více informací navštivte Oficiální stránky výrobce