Květináč CUBO ALTO

 

Květináč CUBO ALTO

CUBO ALTO je květináč ve tvaru kvádru. Je vhodný pro pěstování rostlin s větším kořenovým systémem.

Dostupnost do 3 týdnů
6 425,10 Kč

Základní informace

Květináče FANG jsou určené pro interiérové i exteriérové použití a zaujmou kvalitním zpracováním a elegantním designem.

Jsou vyrobeny z technické pryskyřice (polyethylenu), který vyniká svou barevnou stálostí i snadnou údržbou. Pro snazší manipulaci navíc mají květináče integrovaná kolečka, takže je můžete bez problému přemisťovat, jak se vám zlíbí. Květináče jsou rezistentní vůči extrémním teplotám (-60ᵒC až + 80ᵒC ). Ekologicky smýšlející zákazníky potěší skutečnost, že jsou 100 % recyklovatelné.

Barevné varianty

Barevné varianty květináčů FANG

Návod pro osazení květináče

  1. Dno nádoby vyplňte keramzitem nebo jiným propustným substrátem - štěrkem nebo štěrkopískem - aby se nevyplavovala hlína a zároveň aby se v kořenové zóně rostlin nehromadila voda. Ta by pak mohla v zimě zmrznout a rostlině uškodit.
  2. Na zhruba 10 - 15 cm vrstvu štěrku nasypte kvalitní zeminu ovšem nechte dost prostoru pro kořenový bal rostliny. Nejlepší je klasický zahradní substrát, přičemž vhodné je použít pytlovanou zeminu, která je zbavená všech zárodků plevele a obsahuje i startovací hnojivo. Vhodné je přidat i speciální gel, který zadržuje vláhu, čímž se zamezí vysychání květináče, zvlášť, je-li umístěn na slunném jižním místě.
  3. Vysaďte rostlinu, nejdříve však provzdušněte kořen, aby jste tím podpořili její růst. Následně dosypte zeminu a pečlivě ji ručně přimáčkněte, především v nejbližším okolí rostliny.
  4. Rostlinu řádně zalijte a i nadále dbejte na pravidelný přísun vláhy.