Přírodní zahrada

Přírodní zahrada

Volné tvary, přírodní materiály, pro danou lokalitu přirozené rostliny a čistě luční trávník či alespoň kombinace pravidelně koseného a lučního trávníku – to jsou hlavní rysy harmonických přírodních zahrad z naší dílny.  Nalézt v nich lze daleko více - například posezení pod lípou nebo v „březovém háji“, byť miniaturním, pohled na kvetoucí či rodící jabloň anebo divoké maliny. 

Přírodní zahrada - posezení pod břízamiCo se lučních trávníků týče, je v současné době opravdu z čeho vybírat - od travobylinných směsí do sucha, přes klasické směsi s univerzálním použitím (například k zatravnění sadů) až po květnaté louky, které obsahují spoustu kvetoucích rostlinných druhů, jako jsou hvozdíky, len či tymián a nadchnou i nejnáročnější zákazníky. Květnaté louky nabízí během sezóny úchvatnou podívanou. 

Přírodní zahradu není nutné zasazovat jen na venkov či k tradičním rodinným domkům. Skvěle se hodí také k moderní architektuře, a proto je možné ji doplnit i moderním zahradním nábytkem a dalšími doplňky. 

Kategorie: