Samozavlažovací květináče Vondom AIGUA

Série AIGUA od španělské značky Vondom je vhodná pro užití v exteriéru i interiéru. Květináče jsou vybaveny dvojitou stěnou a samozavlažovacím systémem, který umožňuje zavlažovat rostlinu až po dobu 3 měsíců. K dispozici v barvách: bílá, černá, červená, pistáciová, oranžová, růžová.

 

 .

Samozavlažovací květináč CONO CUADRO

Samozavlažovací květináč CONO CUADRO

CONO CUADRO je oblíbený samozavlažovací květináč vhodný pro exteriér i interiér. Čtvercový půdorys, nahoře širší, dole užší, dává květináči velmi elegantní vzhled.

Samozavlažovací květináč JARDINERA

Samozavlažovací květináč JARDINERA

Samozavlažovací květináč JARDINERA je velmi praktickou náhražkou květinového záhonu. Nižší rozhlehlý kvádrovitý tvar je pro to přímo předurčen.

Samozavlažovací květináč WALL

Samozavlažovací květináč WALL

Oblíbený samozavlažovací květináč WALL ohodnotí především ti, kteří nemají doma dostatek prostoru. Jedná se o úzký květináč ve tvaru kvádru, který vypadá velmi efektně přiražený k jakékoliv zdi.

Samozavlažovací květináč CUBO

Samozavlažovací květináč CUBO

Samozavlažovací květináč CUBO má tvar pravidelné krychle a je vhodný jak pro exteriér, tak pro interiér. Vynikne nejlépe při samostatném postavení.

Samozavlažovací květináč TORRE CUADRADA

Samozavlažovací květináč TORRE CUADRADA

Samozavlažovací květináč TORRE CUADRADA je vhodný pro použití v exteriéru i interiéru. Díky svému štíhlému vysokému tvaru se hodí i do míst, kde je k dispozici méně prostoru. Je vhodné kombinovat vyšší a nižší variantu.

Samozavlažovací květináč vysoký CILINDRO ALTO

Samozavlažovací květináč CILINDRO ALTO

Samozavlažovací květináč CILINDRO ALTO je vyšším bratem modelu CILINDRO. Pro své větší rozměry je vhodný spíš do exteriéru a vyniknou v něm i větší rostliny, jako například dřeviny.

Samozavlažovací květináč CILINDRO

Samozavlažovací květináč CILINDRO

Samozavlažovací květináč CILINDRO vynikne spíš v solitérním postavení. Jeho válcovitý tvar poskytuje dostatečně velký vnitřní prostor, proto v něm jdou pěstovat i rostliny s větším kořenovým systémem.

Samozavlažovací květnáč CONO

Samozavlažovací květnáč CONO

Elegantní samozavlažovací květináče CONO mají klasický kruhovitý tvar a uplatnění najdou jak v interiéru, tak i v exteriéru. Lze použít samostatně i ve skupině různých velikostí.

Samozavlažovací květináč CURVADA

Samozavlažovací květináč CURVADA

Populární samozavlažovací květináče CURVADA se hodí do všech koutů domácnosti či zahrady. Jsou vyšší a díky tomu vzbuzují elegantní dojem.

Samozavlažovací květináč TORRE

Samozavlažovací květnáč TORRE

Samozavlažovací květináč TORRE je vhodný pro použití v exteriéru i interiéru. Díky svému štíhlému vysokému tvaru se hodí i do míst, kde je k dispozici méně prostoru. Je vhodné kombinovat vyšší a nižší variantu.