Venkovní květináče Vondom FANG

Série FANG španělského výrobce Vondom je vhodná pro užití v exteriéru. Květináče s jednoduchou stěnou s výhodou možnosti pěstování i rostlin s větším kořenovým systémem.

K dispozici v barvách bílá, černá, červená, pistáciová, oranžová, růžová, terracota, antracitová.

 

 .

Květináč CONO

Květináč CONO

Elegantní květináče CONO mají klasický kruhovitý tvar a uplatnění najdou jak v interiéru, tak i v exteriéru. Lze použít samostatně i ve skupině různých velikostí.

Květináč JARDINERA

Květináč JARDINERA

Květináč JARDINERA je velmi praktickou náhražkou květinového záhonu. Nižší rozhlehlý kvádrovitý tvar je pro to přímo předurčen.

Květináč CONO CUADRO

Květináč CONO CUADRO

CONO CUADRO je oblíbený květináč vhodný pro exteriér i interiér. Čtvercový půdorys, nahoře širší, dole užší, dává květináči velmi elegantní vzhled.

Květináč CUBO ALTO

Květináč CUBO ALTO

CUBO ALTO je květináč ve tvaru kvádru. Je vhodný pro pěstování rostlin s větším kořenovým systémem.

Květináč CUBO

Květináč CUBO

Květináč CUBO má tvar pravidelné krychle a je vhodný jak pro exteriér, tak pro interiér. Vynikne nejlépe při samostatném postavení.

Květináč CILINDRO ALTO

Květináč CILINDRO ALTO

Květináč CILINDRO ALTO je vyšším bratem modelu CILINDRO. Pro své větší rozměry je vhodný spíš do exteriéru a vyniknou v něm i větší rostliny, jako například dřeviny.

Květináč CILINDRO

Květináč CILINDRO

Květináč CILINDRO vynikne spíš v solitérním postavení. Jeho válcovitý tvar poskytuje dostatečně velký vnitřní prostor, proto v něm jdou pěstovat i rostliny s větším kořenovým systémem.

Květináč CONO ALTO

Květináč CONO ALTO

Květináč CONO ALTO zaujme svým vysokým a štíhlým tvarem. Působí efektně jak při samostatném užití, tak i ve skupině.

Květináč CUENCO

Květináč CUENCO

Baculatý květináč CUENCO vypadá skvěle v interiéru i exteriéru. Má dostatečně velký vnitřní prostor, a proto je vhodný pro pěstování rostlin s větším kořenovým systémem. Velmi dobře v něm vypadají dřeviny, které se dále tvarují střihem do tvaru koule či jehlanu.