Stínící plachty Ingenua

Netradičně a elegantně můžete zastínit svou terasu, verandu či zahradu s pomocí stínících plachet Ingenua. Jde o propracovaný systém, který lze zkombinovat zcela dle vašich preferencí a vkusu, a to díky důvtipnému upínacímu mechanismu, který je kombinovaný se čtvercovým nebo trojúhelníkovým tvarem stínící plachty. Ta je navíc k dispozici hned v několika barvách i materiálech.

Pro návrh a kalkulaci konkrétního řešení pro vaši zahradu nás prosím, zkontaktujte. Kromě výběru vhodné kombinace nabízíme i instalaci. Objednávat můžete i jednotlivé části přímo v našem e-shopu.

 

 .

Stínící plachta trojúhelník

Stínící plachta trojúhelník INSAIT 400 P

Stínící plachta Ingenua ve tvaru rovnostranného či rovnoramenného trojúhelníku.
S její pomocí můžete efektně zastínit svou terasu či verandu, ale například i dětské hřiště. Napnout ji lze mezi 3 sloupky, připevnit jde i na zeď.

Stínící plachta čtverec

Stínící plachta čtverec

Stínící plachta Ingenua ve tvaru čtverce. Je vhodná především pro verandy či terasy čtvercového půdorysu, efektně vypadá především při kosém umístění.
Příjemný stín může poskytnout i lehátkům u bazénu či dětským hřištím v prostoru zahrady. Plachta se napíná mezi 4 sloupky, připevnit ji jde i ke zdi.
Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů.

Stínící plachta obdélník

Stínící plachta obdélník

Obdélníkové stínící plachty Ingenua přináší nový rozměr zastínění vaší zahrady či terasy. Vypadají efektně, jsou vyrobeny z odolných materiálů a stín vám poskytnou v jakoukoliv denní hodinu – s posouváním slunce lze plachty snadno polohovat a tím udržet stín tam, kde je potřeba.

Sloupek na uchycení plachty 260 cm

Sloupek na uchycení plachty

Sloupek o výšce 260 cm pro uchycení jedné nebo maximálně dvou plachet – sloupek lze použít pro kotvení pod úhlem 75° nebo 90° - eloxovaný hliník – součástí každého sloupku je posuvná jednotka pro uchycení plachta.
Pozor: v případě uchycení 2 plachet na sloupek je třeba sloupek ukotvit pod úhlem 90°.

Přenosné a multifunkční LED světlo ETNA

Posviťte si pod plachtou! Výrobce stínících plachet Ingenua představila žhavou novinku pro letošní sezónu - přenosné a multifunkční LED světlo ETNA, které dokáže vytvořit perfektní venkovní atmosféru.

Kotvení včetně posuvné jednotky

Kotvení vč. posuvné jednotky

Kotvení do zdi vč. posuvné fixační jednotky – 160 cm dlouhá kotva do zdi umožňuje polohování plachty – obsahuje posuvnou jednotku – eloxovaný hliník. Pozor: přiložené šrouby nemusí být vhodné pro všechny typy povrchů.

Fixace na zeď

Fixace na zeď

Fixace na zeď – umožňuje instalaci na zeď do velké výšky – obsahuje nerezovou kotvu do zdi s očkem a držák pro lanko. Pozor: přiložené šrouby nemusí být vhodné pro všechny typy povrchů.