Kýbl na led / sedák / světlo 3v1

10 370 15 570 

Vyčistit

Dokonalý doplněk na párty na vaší terase. Kýbl na led, kde se chladí váš oblíbený sekt. Také ale pohodlný sedák. Navíc tónované osvětlení s dálkovým ovladačem. Dostupný ve variantách s kabelem na 230 V nebo AKU s bezdrátovým nabíjením. Vnitřní lampa včetně chytrého LED standardu Zigbee - 16 milionů barev.

Jednou z výzev moderního světa je šetrné využívání přírodních zdrojů. Roolf Black Edition splňuje tento společenský požadavek v mimořádně vysoké míře. Naše svítidla jsou vyrobena z BIO-polyethylenu.

 

BIO-polyethylen

je přírodní produkt a je vyroben z cukrové třtiny. Výrobou našich výrobků z obnovitelných surovin nejen šetříme omezené zdroje naší planety, ale také aktivně přispíváme ke snižování emisí skleníkových plynů. Cukrová třtina váže CO2 ze vzduchu během svého růstu. Po sklizni cukrové třtiny se alkohol vytvoří fermentací (jako při výrobě vína), z něhož se získává polyethylen. Žádná ropa, žádný fracking, 100% Roolf Black Edition. V této kolekci máme malou lampu BE 60 – vysokou lampu BE 160 – sedák s ledovým kbelíkem BE – BE konferenční stolek.

 

Video

Využití: Venkovní / Vnitřní
Světlo: Smart LED 10W
Rozměry: 37 x 37 x 45 cm
Materiál: BIO-polyethylen