Azada - zahrada pro radost

Relaxace na zahradě

Taky máte pocit, že životní tempo zrychluje? Že tlak na váš pracovní výkon zesiluje? Že vám zbývá čím dál méně času na rodinu a odpočinek? Pak rozhodně potřebujete zahradu nebo alespoň kousek zeleně. Je totiž prokázáno, že rostliny mají blahodárný vliv na lidskou psychiku. A přitom stačí na ně jen koukat!

Aby vám však vaše zahrada dělala jen radost, potřebuje řádnou údržbu. Nejde jen o sečení trávníků či odplevelení květinových záhonů, což je pro mnohé z nás příjemná relaxační činnost, ale potřeba je i odborný řez dřevin, údržba trvalkových záhonů, hnojení či příprava zahrady na zimu nebo naopak její probuzení po zimním spánku.

Ideální je, když alespoň jedenkrát ročně dohlédne na práce údržby i zahradní architekt, který zahradě vnuknul její styl. Rostliny jsou živelný organismus, a proto je nutné s nimi citlivě zacházet a tvarovat je do kýžených forem. Nabízíme jednorázové i pravidelné práce související s údržbou vaší zeleně. Naším cílem je, aby byl pohled na vaši zahradu jen pro radost!